Nuwe Komitee vir 2015 Verkies

29 MAR 2015 | BY GERBEN VAN NIEKERK

Die komitee vir 2015 is:

Dealer Principal – Lourens Coertzen
0833250252 / lourens@harleybloemfontein.co.za

Director- Pieter Swanepoel
0823720306 / pieterswa@telkomsa.net

Assistant Director Activities – De Bruyn Pienaar
0827726168 / pienaar@pdeb.co.za

Assistant Director Operations- Brian Botha
0728588618 / Brian.Botha@bwmr.co.za

Treasurer- Tina Azar
0825638551 / tina@azar.co.za

Secretary- Steven Le Roux
0845181164 / steven@nissisec.co.za

Die volgende lede is verkies as “Secondary Officers” en is reeds aktief.

Ladies of Harley – Sanet Brand
0827420764 / brandsanet04@gmail.com

Activity Officer- Johan Laubscher
0828263147 / johan@hdljewel.co.za

Head Road Captain- Christo Koen
0828295369 / christo@kprintfs.co.za

Road Captain – Travis Leeuw
0827741431 / taucw@vodamail.co.za

Safety Officer- Franco Erasmus
0837491774 / franco.erasmus@mediclinic.co.za

Webmaster/ Editor – Gerben Van Niekerk
0847005511 / vanniekerkga@ufs.ac.za

Membership Officer – Christien Kruger
0832229864 / christienk2@gmail.com

Photographer – Marelise Van Niekerk
0823042135 / marelisec@gmail.com

Charity- Direne Van De Wath
0834097382 / direnebotha@ymail.com

Canteen Officer- Janes Cronje
0827837162 / janes.cronje@quintiles.com